محل سرورهای گوگل

بدون نظر

محل سرورهای گوگل در جهان را میدانید ؟

محل سرورهای گوگل در مناطق جهان ، موضوعی که برای اکثر افراد جالب است اطلاعات و تصاویر درباره دیتا سنترهای گوگل و مکان های نگه داری از آن است. دیتا سنترها ساختمان های بزرگی هستند که محل نگهداری سرورها به حساب می آیند و در واقع خانه و محل نگهداری وب سایت ها و پایگاه های اطلاعاتی اینترنتی به حساب می آیند. اینجا محل نگهداری از قلپ تپنده سرویس های اینترنتی بزرگی مانند جستجوی گوگل است. راه اندازی یک دیتا سنتر نیاز به صرف هزینه و تخصص زیادی دارد و البته غول های فناوری دارای یک یا چندین دیتاسنتر اختصاصی خودشان هستند. گوگل هم به داشتن دیتاسنترهای بزرگ و فوق العاده مشهور است. دیتاسنترهای گوگل در 14 موقعیت جغرافیایی مختلف مستقر هستند که از آن جمله می توان به هلند، سنگاپور و شیلی اشاره نمود.

یکی از دیتاسنتر های گوگل که در سنگاپور قرار دارد این مرکز در سال 2011 در زمینی به مساحت 2.45 هکتار در یکی از مناطق سنگاپور به نام جورونگ شرقی شروع به ساخت کرد ودر سال 2013 به بهره برداری رسید. این مرکز که در جنوب شرقی اسیا قرارگرفته است باعث افزایش خدمت رسانی به کاربران این ناحیه پرجمعیت از جهان میشود.

محل سرورهای گوگل در فیلیپین

در سپتامبر 2011، یکی دیگر از دیتاسنتر های گوگل که در زمینی به مساحتی 15 هکتار از زمین های در شهری کوچک به نام چانگوا در کشور تایوان شروع به ساخت کرد این مرکز یکی از اولین مراکز دیتاسنتر گوگل در اسیا است این دیتاسنتر در دسامبر سال 2013، افتتاح شد. این مرکز با سرمایه گذاری بلند مدت بالغ بر 600 میلیارد دلار به پایان رسید.

محل سرورهای گوگل در تایوان

تقریبا تمامی سرویس های گوگل از طریق همین پایگاه های داده ای آن ارائه می گردند و به همین دلیل لازم است که به صورت 24 ساعته در شبانه روز روشن باشند.

اين سرورهاي عظيم که بدون وقفه در تمام شبانه روز مشغول پردازش اطلاعات هستند از محافظت شده ترين مکان‌هاي گوگل به حساب مي‌آيند و حتي بسياري از کارمندان گوگل هم اجازه ورود به آنجا را ندارد.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts