Digital Consultancy Services

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ نوعی از بازاریابی است که با به کارگیری و استفاده از انواع کانال‌ها و ابزار دیجیتالی در جهت ترفیع و ترویج فروش محصولات و خدمات به مشتریان است.

دیجیتال مارکتینگ با بهره گیری از ابزار های الکترونیکی از قبیل رایانه و تلفن های هوشمند و یا به کمک کانال ها و بستر های الکترونیکی از جمله وب سایت ، پست الکترونیک و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام به معرفی محصولات و خدمات مورد نظر می پردازد و از این طریق مشتری خود را جذب می نماید.

به طور ساده میتوان گفت که بازاریابی دیجیتال در رابطه با استفاده از کانال‌های ارتباطی دیجیتال مانند اینترنت و شبکه های اجتماعی و .. به‌منظور تبلیغ محصولات و خدمات برای مصرف‌کنندگان میباشد و همچنین با پشتیبانی از فعالیت‌های بازاریابی با در نظر داشتن سودآوری و حفظ مشتریان در کانال‌های چندگانه خرید و چرخه حیات مشتری را تداوم بخشید.

امروزه رسانه‌های دیجیتال به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل‌شده‌اند. همه ما به گشت‌وگذار در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازیم، جستجو می‌کنیم و از طریق کانال‌های دیجیتال دسترسی متنوعی به انواع سرگرمی‌های مختلف داریم. مصرف‌کنندگان نیز برای اتخاذ تصمیم خرید خود بیشتر از هر زمان دیگری از کانال‌های دیجیتال برای دریافت اطلاعات مختلف استفاده می‌کنند.

Effective Digital Consultancy Strategy

برای رسیدن به یک درک بهتر از محصولات، خدمات ، مشتریان شما و همچنین  نیازها و یا اهداف کسب و کار و شرکتتان ، مشاوران دیجیتال ما می توانید مصاحبه گروهی با شما و تمامی کسانی که برای شما کار میکنند انجام دهند. کارشناسان ما می توانند تاثیر و اثربخشی فن آوری های دیجیتال برروی کسب و کار شما را ارزیابی و حتی رقبایی شما را نیز به خوبی بررسی کنند و نقاط ضعف و قوت شما و رقیبانتان را شناسایی و گوشزد کنند. تیم ما پس از آن می توانید جهت اندازه گیری و ارزیابی بیشتر از استراتژی آنلاین خود برای موفقیت شناسایی ( KPI ) یا همان شاخص کلیدی عملکرد استفاده نمایید. همچنین کارشناسان ما در شکل دادن و اولویت بندی به راه حل های که تاثیر مطلوب و اثربخشی در کسب و کار شما خواهند داشت با توجه به بودجه شما، محدودیت زمان و منابع داخلی شما را تا رسیدن به اهداف خود یاری خواهند نمود.

علاوه بر خدمات ذکر شده ، کارشناسان شرکت ما  همچنین می توانید بینش به شرکت شما با استفاده از پروفایل افراد مصرف کننده و ردیابی رفتار مشتریان شما همچنین با طرح پرسش نامه های از چگونگی استفاده و مصرف کالا و خدمات کسب و کارت شما مطلع شویم. این پژوهش کمک شایانی به ما در درک بهتر از برندتان و نحوه ی ارتباط گیری مشتریان با کالا وخدمات کسب و کار شما خواهد نمود 
ما می توانیم هر یک از خدمات شرکتتان را به صورت جداگانه و یا در رابطه با دیگر خدمات در بازاریابی دیجیتال فراهم نماییم.

Effective Digital Consultancy Strategy

Our case studies

See all projects

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Contact us and we will create and deliver bespoke digital strategies. Get solutions with the biggest impact for your business.

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).