Web Development Services

 بهینه سازی سایت

کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

جستجوی اورگانیک

سئو، مجموعه‌ای از استراتژی‌ها، تاکتیک‌ها و تکنیک‌هاست که با هدف افزایش تعداد بازدیدکنندگان ارگانیک یک سایت از طریق کسب موقعیت بهتر در فهرست نتایج موتورهای جستجو، انجام می‌شود.

سئو خانگی

آنچه که شما در سایت تان می نویسید و برای سئو و بهینه سازی آنها به صورت دستی دسترسی دارید (On Page Seo) نامیده می شود مانند کلمات کلیدی، متاتگ ها، تگ های h1 تا h6، تگ های عنوان Title Tagها.

لینک سازی

مهمترین فرایندی که هر سایت در زمینه بهینه سازی و کسب رتبه های خوب در موتورهای جستجو باید برای آن تلاش کند Link Building یا همان لینک سازی استاصولا هر گونه فعالیتی که باعث شود یک لینک ورودی به وب سایت شما ایجاد شود را لینک بیلدینگ می گویند.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند  اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

با شناخته شدن نام سئو در دنیا، ابزارهای تحلیلگر قدرتمندی ساخته شده‌اند که به کمک آنها می‌توانید وضعیت سئو سایت خود را به دقت زیر نظر داشته باشید و برای بهبود وضعیت آن اقدام کنید ما در سئو فاکس از این ابزار ها استفاده می کنیم و نتایج آماری آن را به صورت ماهانه با کارفرما در اشتراک می گذاریم و بر آن اساس برنامه سئو ماه آینده سایت را مشخص می کنیم.

83%

Organic Traffic - Increase

42%

Bounce Rate - Decrease

38%

Average Visit Duration - Increase

21%

Pages Per Session - Increase

استراتژی تعریف کلید واژه

کلیدواژه ها بیانگر تمامی مفهوم نهفته در محتوای وب سایت شما هستند و باید بتوانند عباراتی را که کاربران در هنگام جستجو در اینترنت در کادر جستجوی گوگل وارد می کنند، پوشش دهند. نه آن چیزی که ما میخواهیم پوشش دهیم . شما باید بدانید که نحوی چینش کلید واژه ها در یک متن بسیار در سئوی همان متن تأثیر گذار است.

گزارش فعالیت ها

باید بدانید که یکی از ارکان مهم جهت بهینه سازی وب سایت، طراحی و کدنویسی استاندارد یک وب سایت می‌باشد. کسانی میتوانند در این حوضه موفق باشند که از خدمات بهینه سازی بهره گیرند که بعد از تهیهٔ گزارش و راهنمای بهینه سازی وب سایت دارای حداقل استانداردهای شروع بهینه سازی باشد و به تأیید کارشناسان سئو رسیده باشد.

Our case studies

See all projects

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Our team of professional SEO experts is the perfect partner for a successful business partnership.

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).