Services: Social Media Marketing

Web Development Services

مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یک راه ارتباطی قدرتمند است، که به شرکت ها این امکان را می‌دهد تا با مشتریان خود درهرنقطه ای ازجهان که هستند ارتباط داشته باشند.

بیشتر افراد اینگونه تصور میکنن که مدیریت شبکه های اجتماعی تجاری و شرکتی ، کار خاص ندارد و مانند مدیریت شبکه های شخصی میباشد اما باید بگویم که آن ها کاملا در اشتباه هستند. عوامل زیادی وجود داره که باید در مدیریت شبکه های اجتماعی تجاری لحاظ شوند. نوع استراتژی کاری، محتوای تولیدی، جامعه هدف موردنظر، تامینگ پست گذاری و … همه این ها به تجزیه و تحلیل فراوانی نیازمند دارند.

شبکه های اجتماعی به دلیل اینکه بر پایه آزادی بیان متولد شده اند و صدای تحسین و یا اعتراض و شکایت مردم را به گوش جهانیان می رسانند، توانسته اند محبوبیت زیادی را در بین کاربران اینترنتی به دست آورند و روز به روز مخاطبان بیشتری را به سوی خود جلب کنند. به همین منظور شرکت ها و سازمان های بازاریابی و همچنین صاحبان مشاغل اینترنتی به شبکه های اجتماعی به عنوان یک پتانسیل بالقوه در حوزه بازاریابی نگاه می کنند و می دانند که نقش شبکه های اجتماعی در بازاریابی بسیار پر رنگ و غیر قابل انکار است.

استفاده از رسانه های اجتماعی در سراسر جهان در حال رشد است و نرخ نفوذ جهانی آن هم اکنون بیش از ۳۰% است. با توجه به اینکه رسانه های اجتماعی بیش از دو میلیارد کاربر دارند، واضح است که صاحبان کسب وکار باید از پتانسیل استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی به عنوان پلتفرم بازاریابی که میتواند کاربران بسیاری را به سایتشان جذب کند، آگاه باشند. Facebook ،Twitter ،Instagram +Google و LinkedIn مجموعه ای از فرصت ها برای مخاطبین بی شمار ارائه می کنند. تمامی این ابزارها بر قسمت های خاصی از بازار متمرکز شده اند اما هر کدام از آن ها قدرت این را دارند که فروش شما را افزایش دهند و سبب شوند بازار هدف درباره برند شما صحبت کنند.

برندینگ یا برند سازی

مبجث برند سازی امروزه گسترش فراوانی یافته است؛ به طوری که برای آن شرکت های برند سازی ایجاد شده است، که این شرکت ها برای ایجاد یک برند به نکات زیادی توجه می نماید، از جمله جنبه های تصویری و حتی جنبه های شنیداری یک برند. حتی قسمت هایی بر روی تلفظ یک برند در زبان های مختلف مطالعه می نمایند تا برندی را انتخاب نمایند که در تمام زبان ها تلفظی یکسان داشته باشد.

اهمیت رسانه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی به یکی از محبوب ترین مکان ها در فضای اینترنت تبدیل شده اند. بازاریابی شبکه های اجتماعی ( سوشال مارکتینگ ) یکی از راهکارهایی است که شما هم می توانید در میان مردم رفته و کالا و خدمات خود را به افراد معرفی کنید.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت تمام و کمال شبکه های اجتماعی در کنار سایر روش‌های بازاریابی اینترنتی، از جمله کمپین‌های تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ باعث خواهد شد تا بتوانید اعتبار خود را در دید کاربر افزایش دهید و به مشتری بالفعل تبدیل نمایید. از این طریق می‌توان فهمید مردم در مورد برند شما چه فکری می‌کنند یا اینکه فعالیت‌های داخل سازمان را برای‌شان شفاف‌سازی کرد.

راه اندازی و سفارشی سازی طراحی سایت

طراحی و برنامه نویسی سفارشی وب سایت یا برنامه های مبتنی بر وب می تواند در بهبود فرایند سرویس دهی و ارائه خدمات منحصر به فرد برای کسب و کار شما در دنیای وب تاثیر به سزایی دارد.

Testimonials

Read all testimonials
“My company’s Google rankings and overall site traffic improved dramatically after just a few months of working with this agency. The service we’ve received from their team has consistently been above and beyond our expectations.”
Matthew Lee
IT department
“Having many years of SEO experience ourselves, we know how hard it is to come up with a successful SEO strategy and an effectively integrate it within our work-frame. As our business continues to grow year after year, keeping track of our SEO strategy became very time-consuming and reduced our ability to focus on our core business.”
Georgina Nicholls
Executive Director
“I have only been working with this agency for a few months but I would recommend them without hesitation. Their client support has been outstanding and they have exceeded all of my expectations. I have worked with many SEO companies but none of them can compare to them.”
Summer Parkinson
Phlebotomist
“A great company that helps us translate likes, shares and comments into actual new business.”
Lucy Parkinson
Airframe mechanic
“This hard-working team provides a consistent stream of fresh leads while equipping us with what we need to turn those into loyal customers.”
Naomi Crawford
Admissions director
“This incredible team managed to not only get us top positions on Google for all of our top keywords, but they kept us there, as well! I would highly recommend this company to anyone.”
Gabriel Townsend
Quality Realty Service
“We have a constant flow of new leads thanks to this amazing SEO company. They gave us all the tools to convert leads into customers.”
Jeffery Polk
CEO & Founder
“We’ve looked at a lot of SEO solutions but these guys were always the clear favorite. They have the right strategy and they’ve been awesome to work with.”
Irene Warner
CEO & Founder

Tell us about your project and start the transformation

Our team can help you unlock the full potential of your social media marketing, SEO and online publicity!

Our case studies

See all projects
This website achieved Google ranking in four months: Ranks #1-#3 for keyword “Opertray”
This site applies a smart SEO strategy to acquire online clients via long-tail search…
Currently, 65% of the total traffic on the site and most of the online…
55% of sales come from organic search. Search traffic is the biggest revenue source…