Web Design Services

خدمات طراحی سایت

امروزه حضور در دنیای وب لازمه ی هر کسب و کاری است و شما به واسطه ی حضور خود می توانید به راحتی با مشتریان خود در ارتباط باشید و خدمات خود را هر کجا و در هر زمان به مخاطبین خود ارائه دهید , و هیچ محدودیتی در ارائه ی خدمات و محصولات خود نداشته باشید.

طراحی وب سایت در شرکت طراحی سایت لیزارد وب  با رعایت اصول کد نویسی و استانداردهای طراحی وب سایت انجام می شود.

ما با ارزیابی نیاز مخاطبین وب سایت شما و تشکیل جلسه نیاز سنجی و مشاوره طراحی وب سایت به صورت حضوری ، هدف شما از داشتن یک وب سایت را بررسی کرده و پروژه را با در نظر گرفتن نیاز کاربران شما پیش خواهیم برد. شما میتوانید با استفاده از انواع وب سایت های ارائه شده در زیر نوع وبسایت خود را مشخص نماید :

طراحی نام تجاری یا لوگو

طراحی سایت های گرافیکی

طراحی سایت واکنشگرا

وب سایت های اطلاع رسانی

اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان Site , اطلاع رسانی پیرامون شخص , سازمان یا شرکت متبوعه می باشد . اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق , اهداف و چشم اندازها , قوانین و مقررات , معرفی محصولات و یا خدمات , معرفی سلسله مراتب سازمانی و اشخاص مرتبط با سازمان و ... می باشد . سایت هایی که صرفا جهت اطلاع رسانی راه اندازی شده اند , در واقع کاتالوگ تحت وبی هستند که اولا سهل الوصولتر از دیگر انواع کاتالوگ است , برای تمام مردم دنیا قابل دسترس است , پس از انتشار قابل ویرایش و گسترش است و ابزاری به مراتب موثر تر از هر نوع کاتالوگ دیگر است .

وب سایت های تجارت الکترونیک

هدف این وب سایت ها کسب درآمد از طریق وب و پولساز شدن سایت اینترنتی می باشد . ممکن است این سایت ها وسیله ای برای فروش کالاهای واقعی باشند و یا ممکن است خود محصول یا خدمات سایت هم مجازی و از جنس اطلاعات یا نرم افزار دیجیتال باشد . در حالت دوم طبیعتا می بایست بسته های نرم افزاری یا اطلاعاتی , برای همه یا بخشی از مخاطبان آنقدر مهم و مورد نیاز باشد تا حاضر شوند برای آن مبلغی را پرداخت نمایند.

وب سایت های تبلیغاتی

گرچه تبلیغ هم , نوعی اطلاع رسانی است لکن اولا بیش از آنکه به معرفی جامع و کامل و دقیق محصولات یا خدمات اشاره داشته باشد , به جذب نظر و ایجاد انگیزه مخاطب در استفاده از آن می پردازد و ثانیا معمولا تبلیغ که هدف نهایی آن جذب سود بیشتر است , برای معرفی محصولات و خدمات بنگاه های تجاری و انتفاعی استفاده می شود تا برای سازمان های دولتی یا غیر انتفاعی.در این حالت سایت با تکیه بیشتر بر جنبه های هنری و جاذبه های بصری با تعداد صفحات کم و متون کوتاه و استفاده بیشتر از عکس , فلش , فیلم و موزیک و با تلاش فراوان در جذب بازدیدکننده سعی در تبلیغ در اینترنت دارد .

وب سایت های اتوماسیون تحت وب

هدف سایت های اتوماسیون اینترنتی , بوجود آوردن بستری تحت وب برای انجام امور اداری , سازمانی و تعامل شرکت/سازمان با دیگر سازمان ها و یا مشتریان و مخاطبان خود تحت اینترنت است . در این حالت , شرکت یا سازمان که هویتی واقعی دارد , همه یا بخشی از فعالیت خود را بر روی وب مستقر می نماید تا آنچه از کار , تعاملات , رد و بدل ها و ... که دیروز بصورت فیزیکی صورت می گرفت امروز بصورت مجازی رد و بدل شود .

 

25

E-commerce solutions

12

Websites for TOP 500 companies

17

Complex intranets for corporations

97

Popular Facebook applications

74

E-mail marketing strategies

36

Experienced Web Development Ninjas

تخصص ما

طراحی سایت های واکنشگرا،طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی صفحات وب ، سئو حرفه ای, طراحی پرتال(پورتال) ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، تبلیغات گوگل و بهینه سازی سایت میباشد.

Our web design projects

See all projects

طراحی گرافیکی اختصاصی منطبق با سلایق شما

دریافت نظرات و سلایق و دیدگاه های گرافیکی شما، بررسی وب سایت های داخلی یا بین المللی که توجه شما را جلب کرده ، دریافت المان های گرافیکی نظیر عکس و لوگو و رنگ و شعار سازمانی و ... ، ارائه مشاوره تخصصی گرافیکی ، طراحی تم گرافیکی اختصاصی شما ، دریافت نظرات و سلایق شما و اعمال تغییرات تا جاییکه شما طراحی گرافیکی را تایید دهید.

راه اندازی سایت شما روی وب هاستیگ و تنظیمات امنیت

بررسی استراتژی میزبانی سایت شما بسته به مخاطبین و تحلیل نیازسنجی روی سرورهای داخلی و یا خارج از کشور، انجام تنظیمات امنیتی و ست کردن پارامترهای حفاظتی برای تامین امنیت وب سایت از بدو راه اندازی ان یکی از تخصص های ما میباشد.

Thrive online — get best unbeatable interactive experience based on the smart design and innovative technology. Ready to get started?

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).