Web Development Services

خدمات طراحی وب سایت

طراحی وب سایت در لیزارد وب به صورت کاملا اختصاصی و بر اساس نیاز کاربران با بهره گیری از بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها موجود در این حوضه صورت خواهد گرفت.

شرکت طراحی سایت لیزارد وب با در اختیار داشتن نیروهای کارآمد، خدمات طراحی سایت را به صورت کاملا حرفه ای ارائه کرده است. اگر به دنبال طراحی سایت حرفه ای هستید، خدمات طراحی سایت لیزارد وب ، همراه با سئو و بازاریابی اینترنتی و دیگر خدمات موجود در این حوضه، تضمین موفقیت کسب و کار شما و رسیدن به اهداف تان از طراحی سایت می باشد.

شرکت ما با سابقه ای درخشان در این حوضه و با تمرکز بر ارتقاء مداوم جایگاه فنی خود به یکی از شرکتهای برجسته طراحی وب سایت ایران تبدیل گشته است. شرکت لیزارد وب در زمینه طراحی سایت افتخار ارائه خدمات تخصصی به شرکت های متعددی را در زمینه های متنوع صنعتی، تولیدی، تجاری و خدماتی در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است. هدف ما جلب رضایت کاربران و مشتریانمان در این حوضه میباشد که نه تنها برای کاربران بلکه برای موتور های جستجو نیز جذاب و بهینه باشد.

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیکی، مبادله ی الکترونیکی داده هاست. می توان گفت که مبادله الکترونیکی داده عبارت از تولید، پردازش، کاربرد و تبادل اطلاعات و اسناد به شیوه های الکترونیکی و خودکار بین سیستم های کامپیوتری و براساس زبان مشترک و استاندارد میباشد.

سیستم های مدیریت محتوا

همان طور که اکثر شما میدانید این سیستم نرم‌افزاری است که ابزارهای از پیش آماده‌ای برای نوشتن مطالب یا مدیریت آنها ویا به‌طور کلی مدیریت یک یا چند وب‌سایت را دارد و به کاربران اجازه می‌دهد حتی با دانشی اندک در زمینۀ زبان‌های برنامه‌نویسی وب یا زبان‌های نشانه‌گذاری، محتوای وب‌سایت خود را به سادگی ایجاد و مدیریت کنند.

شبکه های داخلی / اکسترانت

با گسترش كاربرد فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و موسسات، میزان استفاده از شبكه‌های محلی و شبكه‌های راه دور توسط سازمان‌ها به شكل چشم‌گیری افزایش یافته است همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های اطلاع رسانی را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی تکنیکی در فضایی بی واسطه، سریع و با کمترین محدودیت. استفاده از این متد بازاریابی می تواند برای شما مخاطبان بسیاری را به همراه داشته باشد

ایمیل مارکتینگ

تحقیقات نشان می دهد پس از بهینه سازی برای موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ در رتبه دوم تاثیرگذارترین ابزارهای مناسب برای بازاریابی اینترنتی قرار گرفته است.

توسعه دهنده یا تکنولوژی

ما در طراحی های خود از تکنولوژی های مانند: PHP، دروپال، پایتون، جاوا اسکریپت / جی کوئری و دیگر فن آوری های مدرن استفاده میکنیم

Our web development projects

See all projects

25

E-commerce solutions

12

Websites for TOP 500 companies

17

Complex intranets for corporations

97

Popular Facebook applications

74

E-mail marketing strategies

36

Experienced Web Development Ninjas

Effective Web Development Solutions

کراس پلت فرم در طراحی سایت چیست ؟

پلتفرم در واقع بستری است که برنامه های نرم افزاری نوشته شده برای یک وسیله در آن قابل اجرا و استفاده است این بستر شامل تمامی نیاز های سخت افزار و نرم افزاری میباشد. در حوزه وب در حال حاضر برنامه های نوشته شده به زبان ASP.NET نیاز به سرور با سیستم عامل به فرض ویندوز ۲۰12 دارند (پلتفرم ویندوز سرور ۲۰12)، با دقت در عبارت متوجه می شویم که یک پلتفرم در واقع معرف ملزومات سخت افزاری (سرور) و همچنین ملزومات نرم افزاری (سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰12) مورد نیاز برای اجرای یک برنامه کاربردی (ASP.NET) است، همچنین ممکن است به نسخه ویژه یک نرم افزار نیز اشاره شده باشد (نسخه ۲۰12)، یا در مورد PHP می توان به پلتفرم لینوکس سرور یا ویندوز سرور اشاره کرد که در واقع به معنی سروری است که روی آن سیستم عامل لینوکس یا ویندوز نصب و فعال باشد و لذا به طور خلاصه می گوییم PHP با پلتفرم لینوکس سرور یا ویندوز سرور قابل اجرا و سازگار است.

پلن های تست نفوذ امن وب سایت

کارشناسان برنامه نویس تحت وب در شرکت لیزارد وب ، معیارهایی که بایستی برای امن تر شدن وب سایت خود بکار ببرید را برای شما تشریح خواهند کرد. تمامی وب سایت های طراحی شده در شرکت طراحی سایت لیزارد وب از امنیت بسیار بالایی برخوردار میباشند.

Effective Web Development Solutions

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Harness the full power of open-source frameworks, contact us and get a bespoke content-manageable website that suits exactly your needs and requirements.

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).