طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت ، به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود . متن ، تصاویر ، فایل های صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی ، توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر ، فرمت دهی می شوند . طراحان سایت ها برای ساخت صفحاتی که بتوانند توسط مرورگرها خوانده شوند ، از زبان های نشانه ای که اکثرا برای ایجاد ساختار از HTML و برای نمایش از CSS هستند ، استفاده می کنند . در دنیای Web 2.0 ، زبان های برنامه نویسی دیگر نظیر جاوا اسکریپت ، Ruby on Rails ،  PHP ، ASP.net و Perl برای ساخت صفحات سایت ها استفاده می شوند تا تعامل کاربر با سایت بوجود آید.

هر کسی از ساخت و طراحی وب سایت منظوری خاص را دنبال می کند ، برخی به دنبال شناخته شدن کسب و کار و تجارت شان هستند و بعضی از افراد دیگر نیز به دنبال فروش محصولات خود به صورت اینترنتی می باشند زیرا این دسته معتقد هستند که از طریق اینترنت راحت تر می توان به فروش محصولات و خدمات پرداخت و دیگر نیاز به مکان و زمان خاصی نیست .

نیاز مبرم کسب و کارها در تهران به طراحی سایت در تهران

آنچه که امروزه ورود به حیطه کسب و کار آنلاین را به یک نیاز مبرم تبدیل کرده است طراحی سایت می باشد . این نیاز تا جایی پیش رفته است که حتی شرکت های غیر آنلاین هم برای ورود به دنیای دیجیتال نیز به ساخت وب سایت نیازمندند. مهم نیست که کسب و کار شما در شهرهای کوچک باشد یا بزرگ ، مهم این است که هر چه زودتر برای پیشی گرفتن از رقبا اقدام به طراحی وب سایت کنید . البته مسلم است که شهرهای بزرگ مثل تهران به دلیل رقبای بیشتر در هر زمینه کاری ، سریعتر باید طراحی را انجام دهند.

معمولا در تهران به دلیل اینکه مشاغل بسیار زیادی وجود دارد مخصوصا در مناطقی مانند : نیاوران ، تجریش ، طراحی سایت در تهران اهمیت زیادی پیدا می کند زیرا با طراحی سایت تهران می توان در میان این همه رقیب به شکوفایی رسید .

به دلیل اینکه امروزه کاربران تهرانی مشغله بسیار زیادی دارند با یک جستجوی ساده در مورد طراحی سایت در تهران به سادگی می توانند در هر زمینه شغلی ای که فعالیت می کنند با یک شرکت طراحی سایت در تهران وارد همکاری شوند . طراحی سایت در تهران این مزیت را دارد که از سایر رقبای خود که سایر روش های تبلیغاتی را برگزیده اند پیشی بگیرید .

رونق کسب و کار در شهرهای مختلف با طراحی وب سایت

طراحی سایت در تهران ، طراحی سایت در نیاوران و یا طراحی سایت در تجریش و سایر مناطق آن به دلیل جمعیت زیاد و تنوع کسب و کارها بسیار رواج یافته است . که صاحبان مشاغل با مشاوره با یک شرکت طراحی سایت بسیار می توانند به رونق کسب و کارشان کمک کنند . تهران به دلیل اینکه پایتخت کشور است ، در چند دهه اخیر پیشرفت زیادی داشته است و یکی از دلایل پیشرفت در مشاغل مختلف ، طراحی سایت حرفه ای بوده است .

اگر کسب و کاری را شروع کرده اید یا برای رونق کسب و کار خود در شمال تهران به دنبال راهی مطمئن می باشید می توانید از یک شرکت طراحی وبسایت در شمال تهران در این زمینه مشاوره بخواهید . شرکت لیزارد وب در زمینه طراحی سایت در نیاوران فعالیت می کند و شما با طراحی وبسایت می توانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید چون طراحی وب سایت مانند یک ویترین عمل می کند که کسب و کار شما را به صورت 24 ساعته به مشتریان معرفی می کند .

طراحی وبسایت در نیاوران

طراحی وب سایت در نیاوران به واسطه شرکت طراحی سایت نیاوران را می توان یکی از مهمترین امکانات هر کسب و کاری دانست . در واقع با راه اندازی سایت هر شرکتی می تواند برند مورد نظر و یا محصولات خود را در عرصه ظهور قرار داده و مشتریان را به سمت خود جذب کند . به همین دلیل ایجاد وب سایت در نیاوران را باید به صورت صحیح و حرفه ای با انتخاب شرکت طراحی سایت نیاوران مناسب انجام داد تا قابلیت های جذب مخاطبان را داشته باشد.

این امر فقط توسط شرکت طراحی سایت نیاوران امکان پذیر است . با وجود شرکت های بسیاری که در زمینه طراحی سایت نیاوران و تجریش ایجاد شده اند شاید در ابتدا انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت نیاوران برای شما مشکل باشد ولی با کسب اطلاعات در مورد شرکت طراحی سایت نیاوران مورد نظر می توانید مطمئن باشید که به صورت حرفه ای ساخت سایت در نیاوران می تواند برای شما انجام شود.

طراحی سایت پزشکی

در سال های اخیر پزشکان نیز جهت گسترش کسب و کار و درآمد و نیز معرفی خود ، به سایت های پزشکی روی آورده اند و این سایت ها به مانند مطب دوم پزشکان شده است . اشخاص فراوانی در زمینه سلامت و پزشکی برای یافتن پزشکانی که از نظر مکانی به آنها نزدیک تر باشند و یا متخصص تر باشند در اینترنت به جست و جو می پردازند . بنابراین داشتن یک سایت پزشکی از الزامات پزشکان به حساب می آید.

شرکت طراحی سایت لیزارد وب با سال ها پژوهش در زمینه وضعیت موجود حضور پزشکان در اینترنت ، نیاز سنجی طراحی سایت پزشکی و وب سایت ویژه یک پزشک و رفتار شناسی کاربران ، اقدام به ارائه پکیج های ویژه طراحی و پیاده سازی وب سایت ویژه پزشکان و طراحی سایت پزشکی ، دندانپزشکان و طراحی سایت پزشکان و مراکز درمانی نموده است و با ارائه بیش از صد نمونه سایت پزشکی در این زمینه موفقیت های فراوانی کسب کند .

طراحی سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو

طبیعتاً دارا بودن سایتی که با وسایل هوشمند سازگار باشد این مزیت را برای پزشکان ایجاد می کند که هر شخصی در هر نقطه ای و با هر وسیله ی هوشمندی بتواند از سایت دیدن کند . همچنین رعایت سازگاری سایت با گوشی های هوشمند در رتبه بندی موتور های جستجوگر نیز مهم است و باعث ارتقای بازدیدها و بهتر شدن رتبه سایت می گردد .

در  طراحی سایت رسپانسیو ، ابعاد وب سایت طراحی شده با همه ی دستگاه ها اعم از لپ تاپ ، تبلت و موبایل سازگاری دارد. در واقع نیازی نیست که کاربر ابعاد صفحه را برای مشاهده ی سایت تغییر دهد . با توجه به استفاده ی روزافزون از موبایل ، طراحی صفحات ریسپانسیو با انواع تکنولوژی های به روز بسیار مهم می باشد . ساخت سایت زیبا و Responsive مانند دفتر کار شماست و هر چه قدر ظاهر سایت شما منحصر به فرد باشد مشتریان زیادی به سمت مجموعه شما هدایت می شوند.  

کلیه سایت های طراحی شده توسط شرکت لیزارد وب با انواع گوشی ها و تبلت های هوشمند ( طراحی سایت واکنش گرا ) سازگار است و کاملا ریسپانسیو طراحی شده است  . اهمیت سایتResponsive به حدی مهم است که گوگل آن را به عنوان یکی از عامل های رتبه بندی اعلام کرده است.

طراحی سایت حرفه ای 

اصولاً هر سایتی بر پایه احساس نیاز و اهداف خاصی طراحی می گردد و سایت حرفه ای نیز از این قائده مستثنی نیست. امروزه موتور حرکتی هر کسب و کاری برنامه ریزی مناسب و تبلیغات و بازار فروش و توانایی رقابت با رقبا است . سایت حرفه ای همانگونه که از نامش مشخص است سایتی است که از هر لحاض توانایی مانور دادن را داشته باشد .

به این معنی که هم از لحاظ رعایت اصول بهینه سازی و سئو و هم از نظر استفاده آسان و منعطف و همچنین با کیفیت بسیار مناسب و نوآوری های خاص خود و گرافیک حرفه ای و به روز بودن توانایی دیده شدن و رقابت در بازارهای بین المللی را دارا باشد و بتواند در این رقابت برتری داشته باشد.

طراحی سایت برای هر شخصی با هر نیتی که دارد یک مسئله اساسی و مهم است و افراد با داشتن یک برنامه ریزی درست و دقیق می توانند از این موضوع استفاده نموده و آن را به بهترین نحو پیش ببرند . تمام این کار ها به خاطر پیشرفت کردن در کارها می باشد مثلا اگر فردی در زمینه ی فروش محصول و یا خدمات خاصی کار می کند تمایل دارد تا به هر صورتی که شده بازدید کنندگان از سایت خود را افزایش دهد و بیش تر از قبل محصولات خود را بفروشد  .

علاوه بر داشتن سایت باید طرز استفاده صحیح از آن را نیز بدانید و قدرت و توان این را داشته باشید که با کمک روش های گوناگون ترافیک وب سایت تان را افزایش داده و بالا ببرید به عنوان مثال برای وبسایت محتوای جدید و تازه بگذارید و یا از مطالب مناسب و عکس های جذاب استفاده نمایید و در کل کاری کنید که طراحی وب سایت خوب و کاربر پسند داشته باشید .

سایت ها بر اساس کاربرد و نوع برنامه نویسی به چند دسته تقسیم می‌شوند که عبارت است از :

سایت های ثابت  (Static Website) :

این سایت ها یکبار طراحی می‌شوند و اطلاعات مورد نیاز در داخل آنها قرار می‌گیرد و پس از آن برای تغییر در آنها نیاز به یک طراح حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای سایت است. زبان برنامه نویسی اینگونه از سایت ها غالباً HTML و Java Script هستند که در نوع توسعه یافته تر از CSS نیز بهره گرفته می‌شود .

از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایت های ثابت استفاده می‌شود سرعت بارگذاری (Loading) بالایی دارند . علاوه بر این کاهش حجم کدها که باعث خوانایی بشتر سایت توسط ربات های جستجوگر می‌شود از یک سو و کاهش زمان بارگذاری از سوی دیگر سبب بهتر شدن وضعیت آنها از لحاظ امتیاز دهی موتورهای جستجو یا همان «رنکینگ» می‌شود . سایت های ثابت قیمت طراحی پایین‌تری را نیز عمدتاً نسبت به سایر سایت ها دارند.

عدم امکان ایجاد تغییر در این نوع از سایت ها توسط افراد عادی علاوه بر افزایش امنیت سبب بهره مندی از گرافیک و ظاهری زیبا می‌شود چرا که همه چیز ثابت است از جمله متون و اندازه تصاویر و همچنین همه عناصر مکان مشخص و ثابتی را دارند در نتیجه می‌توان برای محل قرار گرفتن هر یک از اجزاء بهترین تصمیم را گرفت.

اما از طرفی نیز عدم امکان ایجاد تغییرات توسط افراد عادی سبب می‌شود تا امکان بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران سایت صلب شود.

نکته : سایتهای ثابت (Static) برای افراد ، شرکت ها و سازمان هایی مناسب است که حداکثر یک یا دو بار در سال نیازمند به تغییر در محتوای سایت هستند.

سایتهای پویا (Dynamic Website) :

محتوای سایت های داینامیک بعد از طراحی توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند قابل تغییر است . زبان برنامه نویسی وبسایت های پویا می‌تواند براساس نیاز متفاوت باشد اما عمدتاً از زبان های ASP،  ASP.Net و Php استفاده می‌شود و از زبان های کمکی CSS و Silver light و یا Ajax برای ایجاد قابلیت های ویژه نیز بهره گرفته می‌شود  .

در اینگونه از سایت ها ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد می‌شود و سپس محتوا توسط مدیران سایت ها تغییر می‌کند مانند فرم قراردادی که یکبار توسط فردی ایجاد می‌شود و توسط افراد دیگری بارها تکمیل می‌شود ، از این رو طراح نسبت به محل قرار گرفتن و اندازه دقیق متون و تصاویر و سایر عناصری که بعداً توسط مدیران سایت ها تغییر می‌کند اطلاع ندارد بنابر این چاره‌ای ندارد جز اینکه همه حالات را در نظر بگیرد و اینکار سبب می‌شود تاحدودی از گرافیک و جلوه سایت کاسته شود .

یکی از مزیت های سایت های داینامیک این است که هیچ محدودیتی برای ایجاد ، تغییر یا حذف مطالب ، تصاویر و صفحات و غیره وجود ندارد .

با توجه به اینکه در سایت های پویا از زبان های برنامه نویسی پیشرفته استفاده می‌شود امکانات زیادی در آنها قابل ایجاد است مانند ایجاد صفحات هوشمند ، فرم ها و جستجوهای پیچیده.

نکته : سایت های پویا برای افراد ، شرکت ها و سازمان هایی مناسب است که بیش از دوبار در سال نیاز به تغییر در محتوای سایت را دارند.

پرتال ها (Portal) :

پرتال ها سایت های پویای جامعی هستند که چند هدف خاص را در یک سایت دنبال می‌کنند به عبارت دیگر مجموع چند سایت پویا که برای رسیدن به هدفی خاص در کنار هم قرار گرفته‌اند را می‌توان پرتال نامید . به عنوان مثال پرتال خبری می‌تواند از چند سایت داینامیک تشکیل شده باشد که هر یک امکانات خاصی چون عضو گیری ، انتشار اخبار ، انتشار تصاویر ، نظر سنجی و … را در اختیار مدیران آن قرار دهد .

تمام ویژگی‌های یک سایت پویا می‌تواند در یک پرتال نیز صدق کند.

نکته : معمولاً پرتال‌ها توسط سازمان ها، گروه ها و شرکت ها خریداری می‌شوند . به دلیل نیاز به بروز رسانی بخش های مختلف اداره آنها توسط یک فرد بسیار مشکل است مگر آنکه به چشم یک کار حداقل پاره وقت به آن نگاه شود .

لذت طراحی سایت با لیزارد وب

تمامی طراحان وب سایت سعی میکنند تا وب سایت را با دقت طراحی کنند ولی عملیات ساخت وب امری مشکل و تا حدودی پیچیده است . ریزه کاری های فراوانی در این کار وجود دارد و در واقع این کار نیاز به یک تیم متشکل از انواع تخصص ها است .

حتی اگر در طراحی ظاهری بسیار حرفه ای باشیم اما از ساختار چیدمان اطلاعات در سایت چیزی ندانیم ، مطمئن باشید کاربران این ساخته زیبا را به هیچ شکلی درک نخواهند کرد . با توجه به این موضوع طراحان و مدیران وب سایت بیشتر زمان خود را صرف تشخیص نیازها و خواسته های بینندگان وب سایت میکنند.

در واقع طراحی یک وب سایت خوب و خوشایند برای کاربران که در عرصه فعلی بتواند در اینترنت دوام بیاورد کار راحتی نیست.
وب سایت های امروزی در اصل همگی از یک مدل برنامه نویسی شبکه که به صورت دو طرفه سرویس دهنده سرویس گیرنده استفاده میکند ایجاد شده اند.

همواره بحث امنیت اطلاعات از دغدغه های کاربران و صاحبان کسب و کار است . شرکت لیزارد وب در بحث امنیت سایت های خود بسیار حساسیت به خرج داده و امنیت سایت را در اولویت قرار می دهد .

استفاده از امن ترین سرور ها و هاست ها و نرم افزار های غیرقابل هک ، این اطمینان را می دهد تا با جرأت، امنیت سایت کارفرمایان را تضمین کند . می توانید بدون دغدغه ی عدم امنیت ، با خیال آسوده طراحی قالب سایت خود را به لیزارد وب بسپارید.

مزایای طراحی سایت با لیزارد وب

تلاش ما بر این هست که بتوانیم بهترین خدمات طراحی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن موبایل و سئو و بهینه سازی سایت را به مشتریان خود ارائه کنیم . طراحی سایت لیزارد وب به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سئو و طراحی وبسایت نه تنها در تهران بلکه در سر تا سر ایران آماده خدمات رسانی به شما عزیران است .

هدف از تشکیل این گروه ، توسعه وب فارسی و کمک به افراد و صنایع مختلف برای حضور در بازار وب است . طراحی وبسایت لیزارد وب برای تسریع و فراهم نمودن بستری مناسب برای حضور در دنیای تجارت آنلاین به مشاوره طراحی سایت و بررسی نیازهای مشتریان و راهنمایی برای دست یابی به یک مسیر و نتیجه در زمینه کاری شما اقدام می نماید .

در نظر داشته باشید که ما صرفا برای مشتریان خود سایت طراحی نمی کنیم بلکه با طراحی سیستم های اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل ابزاری را در اختیار آنها قرار می دهیم تا بتوانند به نتایج مورد نظر خود برسند . همچنین علاوه بر ایجاد ابزار مناسب به آنها کمک می کنیم تا بتوانند به خوبی از این ابزار استفاده کنند و تا انتهای راه همراه آنها هستیم.

شرکت لیزارد وب با سابقه بیش از 12 سال فعالیت در حوزه طراحی و سئو سایت امکانات جامعی را در اختیار شرکت ها ، سازمان ها و کسب و کارها قرار می‌دهد .

ویژگی هایی که در طراحی سایت لیزارد وب  مورد توجه قرار می‌گیرند عبارت اند از:

•    رعایت استانداردهای روز طراحی
•    طراحی منطبق بر اصول سئو
•    رعایت اصول امنیتی
•    طراحی ریسپانسیو و مناسب برای تبلت و تلفن هوشمند
•    امکان طراحی باشگاه مشتریان
•    پشتیبانی فنی قوی و همراهی با کارفرما در کلیه مراحل راه اندازی کسب و کار
•    توجه به تجربه کاربری

لیزارد وب در مرحله نخست تلاش می‌کنند تمامی نیازهای وب سایت شما را شناسایی کرده و با ارائه راهکارهای اختصاصی به شما علاوه بر ارائه یک سایت تخصصی و حرفه ای ، زمینه افزایش بازدید و ارتقای رتبه شما را هم فراهم ‌آورند .

سادگی طرح های ارائه شده در مجموعه ما این امکان را برای کارفرما و بازدیدکنندگان فراهم می‌آورد که به ساده ترین شکل ممکن از امکانات سایت استفاده کنند . گرافیک سایت های طراحی شده توسط شرکت کاملا اختصاصی بوده و تلاش می‌شود به بهترین شکل ممکن با مخاطب ارتباط برقرار کند .

قیمت طراحی وبسایت در نیاوران

با توجه به نوع سایت و نیاز مشتری متفاوت است . اینکه سایت شما به وسیله قالب های آماده طراحی شده باشد یا کد نویسی اختصاصی متفاوت است و هر کدام از این ها مزایا و معایب خاص خود را دارند . در ضمن اینکه چه امکاناتی برای سایت در نظر گرفته شود هم در قیمت سایت تاثیرگذار است برای مثال یک سایت فروشگاهی نیاز به امکاناتی مانند سبد خرید ، امکان مقایسه محصولات ، چت آنلاین ۲۴ ساعته و درگاه بانکی دارد که هر کدام از این قابلیت را به صورت جداگانه در قیمت‌ها تأثیرگذار است.

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که کدام شرکت طراحی را باید انتخاب کنید . همانطور که می دانید تعداد زیادی شرکت طراحی سایت در شهر تهران مشغول فعالیت هستند که نوع خدمات‌دهی آن ها با هم متفاوت است. تیم طراحی ما این اطمینان را به شما می دهد که سایت شما را با استفاده از متدهای روز دنیا و کاملا حرفه‌ای و ریسپانسیو انجام دهد .

یکی از ویژگی‌هایی که شرکت ما را از دیگر شرکت های طراحی متمایز می‌کند این است که تمامی اصول سئو و ریسپانسیو را در سایت شما به صورت حرفه‌ای اعمال می‌کند . یکی دیگر از ویژگی‌های شرکت ما پشتیبانی پس از انجام کار و به صورت رایگان می باشد و شما می توانید با خیال راحت کار خود را به ما بسپارید چون دیجیتال مارکتینگ تخصص ماست

ما می‌توانیم با استفاده از توانایی‌های خود نام تجاری شما را به برند تبدیل کنیم